Eesti English Русский
 


677 ROHELINE-TÜRKIIS

Epood > SOKILÕNGAD > Drops FABEL PRINT >677 ROHELINE-TÜRKIIS
Koostis 75% villa 25% polüamiidi 50g/205m varras 2-3 mm

Vastupidav  sokilõng  DROPS Fabel on 4 kordne lõng ja töödeldud pesukindlaks ning rõivaid on lihtne hooldada ja masinas pesta.
Erinevalt tavalistest sokilõngadest on Fabel kedratud pehmemast villast. See võimaldab Fabel lõnga kasutada aastaringi ja palju enamaks, kui ainult sokkideks. Proovige Fabelit lasterõivaste kudumiseks.
DROPS Fabel on saadaval 5 erineva värvikombinatsiooniga: UNICOLOUR - ühevärvilisena; MOULINE - kus on kaks eritooni kokku korrutatud; PRINT - lõngale on trükitud ühtlaste vahedega erinevaid värve; LONG PRINT - nagu print, aga pikemate värvivahedega; ning SPRAY PRINT - mis annab toonidele twiidi efekti.
PRINT ja LONG PRINT on värvitud "fancy dyeing" meetodil, kus igat värvi on erinevas koguses. See pole viga, vaid lõnga eripära.
Piltidel olevad värvinäidised on kootud vähemate silmustega, nagu soki puhul. Suuremate kudumite puhul jääb tulemus erinev. Nagu kõikide jacquard-print lõngade puhul, võib olla erinevusi toonis ja mustris ka sama värvi seerianumbri (dye lot) puhul.Made in EU

Oeko-Tex® certificate (STANDARD 100 by OEKO-TEX® 25.3.0099 Innovatext Textile Engineering and Testing Institute CO)

Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
677 ROHELINE-TÜRKIIS 0 2.70 EUR